Zemin Temizleme Hizmetleri İçin Yanınızdayız

Zemin temizliği oldukça kapsamlı bir kavram olup bilinci bir şekilde yapılması hem sağlık açısından hem de görsel açıdan önemlidir. Özellikle geniş alanlarda zemin temizliği çok zordur. Antalya zemin temizleme hizmeti veren Marina temizlik şirketi olarak zemin temizleme firmaları arasında hem zemin temizlemede kullanılan araçlar hem de kullandığımız zemin temizleme makineleri ve zemin temizleme modülü ile kendine özel bir yer edinmiştir.

Zemin Temizleme İşlemi Yaparken Dikkat Edilecek Hususlar

  • Kullanılan deterjan ve hijyen ürünleri kaliteli seçilmelidir.
  • Zemin temizleme işlemi yapan makinelerin fırçaları hijyenik ve özel olması gerekir.
  • Ekstra kirli ve pas tutmuş yüzeylere bol su ile özel işlem yapılmalıdır.
  • Özellikle fayans ve seramik zeminlerde, aralardaki derzlerin temizliği çok önemlidir.
  • Zemin temizleme yapılan yüzeyler daha sonra vakum makineleriyle suyu çekilmelidir.

Antalya zemin temizliğiTüm zeminler birbirinden farklı olup her zemin için farklı bir malzemenin kullanılması gerekir. Tek bir kimyasal maddenin tüm zeminlere uygulanma ihtimali yoktur. Fayans zemin temizliği, ahşap zemin temizliği, pvc zemin temizliği, laminant parke zemin temizliği, halı zemin temizliği, mermer zemin temizliği, granit zemin temizliği, mineflo zemin temizliği derken tüm farklı yüzeyler ayrı ayrı ilgi, malzeme ve teçhizat ister. Zemininiz ister ıslak zemin ister de sert zemin olsun her ne yüzeyden olursa olsun biz hepsi için profesyonel ekibimiz ile doğru hizmeti vermek için burada bulunuyoruz. Sizler için hem en faydalı hem de en hesaplı temizlik hizmeti için yıllardır çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti altında yapılan tüm işlerimizin sonucunda da güzel geri dönüşler alıyor ve işimizi lider olarak yapmak için gayret gösteriyoruz.

Zeminler bir mekanın sürekli temas halinde olunan kısımlarıdır. Bu nedenle kirlenmeleri oldukça kolay temizlenmeleri ise bir hayli zordur. Zemin temizleme işlemi rutin ev temizliği işlemine nazaran daha detaylı yapılması gerekmektedir. Zeminin sadece tozunu almak zemin temizliği olarak adlandırılamaz. Zeminin rengi de bir süre sonra değişiklik gösterir. Kirlenen ve sararan zeminlerin ilk günkü parlaklığında ve yeniliğinde olması için zemine zarara vermeyen temizlik malzemeleri kullanıyor ayrıca kaliteli temizliğimiz ile zeminin köşe bucak temizlenmesini sağlıyoruz. Bu profesyonel işlemlerin yanı sıra Antalya ev temizliği hizmetimiz ile yanınızdayız. Ofis, banka, mağaza, otel, okul, dershane, lokal, hastane, kahvehane gibi tüm zemin temizleme alanlarında tereddüt etmeden bize güvenebilirsiniz.

Zemin temizleme hizmetinin yanında ayrıca zemin cilalama hizmeti de veriyoruz. Parlaklığını yitirmiş olan zeminlerin eski haline kavuşması için profesyonel makineler ile bu işi hallediyor ve hem zamandan tasarruf etmenizi hem de daha kaliteli bir hizmet almanıza olanak sağlıyoruz.

Sizde işi bilene bırakın ve derinlemesine temizlik için doğru firmayı seçtiğinizden asla şüpheniz olmasın. Hemen bizimle iletişime geçin ve zemin temizliği nasıl yapılır, hangi zemin temizleme makinaları kullanılır, matlaşmış – siyah ve mat mermer nasıl parlatılır, yeni fayans temizliği ve inşaat sonrası fayans temizliği nasıl yapılır, zemin cilalama fiyatlarımız gibi aklınızdaki tüm soruları yanıtlayalım.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *