Zemin Temizleme Hizmetleri İçin Yanınızdayız

Zemin temizliği oldukça kapsamlı bir kavram olup bilinci bir şekilde yapılması hem sağlık açısından hem de görsel açıdan önemlidir. Özellikle geniş alanlarda zemin temizliği çok zordur. Antalya zemin temizleme hizmeti veren Marina temizlik şirketi olarak zemin temizleme firmaları arasında hem zemin temizlemede kullanılan araçlar hem de kullandığımız zemin temizleme makineleri ve zemin temizleme modülü ile kendine özel bir yer edinmiştir.

Zemin Temizleme İşlemi Yaparken Dikkat Edilecek Hususlar

  • Kullanılan deterjan ve hijyen ürünleri kaliteli seçilmelidir.
  • Zemin temizleme işlemi yapan makinelerin fırçaları hijyenik ve özel olması gerekir.
  • Ekstra kirli ve pas tutmuş yüzeylere bol su ile özel işlem yapılmalıdır.
  • Özellikle fayans ve seramik zeminlerde, aralardaki derzlerin temizliği çok önemlidir.
  • Zemin temizleme yapılan yüzeyler daha sonra vakum makineleriyle suyu çekilmelidir.

Antalya zemin temizliğiTüm zeminler birbirinden farklı olup her zemin için farklı bir malzemenin kullanılması gerekir. Tek bir kimyasal maddenin tüm zeminlere uygulanma ihtimali yoktur. Fayans zemin temizliği, ahşap zemin temizliği, pvc zemin temizliği, laminant parke zemin temizliği, halı zemin temizliği, mermer zemin temizliği, granit zemin temizliği, mineflo zemin temizliği derken tüm farklı yüzeyler ayrı ayrı ilgi, malzeme ve teçhizat ister. Zemininiz ister ıslak zemin ister de sert zemin olsun her ne yüzeyden olursa olsun biz hepsi için profesyonel ekibimiz ile doğru hizmeti vermek için burada bulunuyoruz. Sizler için hem en faydalı hem de en hesaplı temizlik hizmeti için yıllardır çalışıyoruz. Müşteri memnuniyeti altında yapılan tüm işlerimizin sonucunda da güzel geri dönüşler alıyor ve işimizi lider olarak yapmak için gayret gösteriyoruz.

Zeminler bir mekanın sürekli temas halinde olunan kısımlarıdır. Bu nedenle kirlenmeleri oldukça kolay temizlenmeleri ise bir hayli zordur. Zemin temizleme işlemi rutin ev temizliği işlemine nazaran daha detaylı yapılması gerekmektedir. Zeminin sadece tozunu almak zemin temizliği olarak adlandırılamaz. Zeminin rengi de bir süre sonra değişiklik gösterir. Kirlenen ve sararan zeminlerin ilk günkü parlaklığında ve yeniliğinde olması için zemine zarara vermeyen temizlik malzemeleri kullanıyor ayrıca kaliteli temizliğimiz ile zeminin köşe bucak temizlenmesini sağlıyoruz. Bu profesyonel işlemlerin yanı sıra Antalya ev temizliği hizmetimiz ile yanınızdayız. Ofis, banka, mağaza, otel, okul, dershane, lokal, hastane, kahvehane gibi tüm zemin temizleme alanlarında tereddüt etmeden bize güvenebilirsiniz.

Zemin temizleme hizmetinin yanında ayrıca zemin cilalama hizmeti de veriyoruz. Parlaklığını yitirmiş olan zeminlerin eski haline kavuşması için profesyonel makineler ile bu işi hallediyor ve hem zamandan tasarruf etmenizi hem de daha kaliteli bir hizmet almanıza olanak sağlıyoruz.

Sizde işi bilene bırakın ve derinlemesine temizlik için doğru firmayı seçtiğinizden asla şüpheniz olmasın. Hemen bizimle iletişime geçin ve zemin temizliği nasıl yapılır, hangi zemin temizleme makinaları kullanılır, matlaşmış – siyah ve mat mermer nasıl parlatılır, yeni fayans temizliği ve inşaat sonrası fayans temizliği nasıl yapılır, zemin cilalama fiyatlarımız gibi aklınızdaki tüm soruları yanıtlayalım.

Yangın Sonrası Temizliği Nasıl Yapılmalı?

Yangınlar hem insanlara hem de binalara ölümcül anlamda zarar verebilecek afetlerdir. Bu zararlar yangın sırasında oluşabilirken aynı zamanda yangın sonrasında da oluşabilmektedir. Yangın sonrasında meydana gelen zehirli kalıntılar titiz bir şekilde temizlenmediği takdirde ciddi sağlık sorunları yaşanabilir ve aynı zamanda binanın da zarar görmesine neden olunabilir. Bu nedenle yangın sonrası temizlik için tavsiyemiz mutlaka profesyonel hizmet almanız gerektiğidir.

Yangından Sonra Temizlik Nasıl Yapılmalı?

Yangın sonrası yapılan temizlikler kaba temizlik ve ince temizlik olarak ikiye ayrılmaktadır. Öncelikle yangından kalan kaba pislik kaba temizlik işlemi ile uzaklaştırılır. İnce temizlik sırasında da insanlara ya da binalara zarar verebilecek olan zehirli atıkların tamamen yok olması adına titiz bir şekilde her yer temizlenir ve bu şekilde yangının izleri tam anlamı ile silinir.

yangından sonra temizlikYangın sonrası temizlik tavsiyeleri kapsamında tüm bu adımlar sırasıyla izlenmekte ve profesyonel çalışanlar tarafından gerçekleşen bu hizmetler yangının zarar verici etkilerini bir bir yok etmektedir. Elbette tüm işlemler usulüne uygun yapılmaktadır. Çalışanların temizlik sırasında yangının etkilerinden zarar görmemesi adına koruyucu maske ve kıyafetler kullanılmaktadır. Binanın her yeri eski haline dönene kadar da temizlik işlemleri devam etmektedir.

Bunun yanı sıra yangından sonra temizlik yapmadan önce ilk olarak binanın hava alması sağlanmaktadır. Deforme olan eşyalar ve diğer pislikler de bu sırada alandan uzaklaştırılmaktadır. Sonrasında antibakteriyel kimyasallar kullanılarak temizlik işlemi başlatılmakta ve bu şekilde yangının zehirli etkilerinden en kolay ve en hızlı şekilde kurtulmaktadır. Günümüzde tüm bu işlemleri profesyonel bir şekilde yapacak pek çok temizlik firması mevcuttur.

Yangın sonrası temizlik hizmeti veren pek çok firma olsa da en iyi hizmeti sağlayanları seçmek hayati önem ifade etmektedir. Bu hususta Antalya şehrinde yıllardır hizmet sağlayan Marina Temizlik bahsettiğimiz tüm temizlik adımlarını tecrübeli ve profesyonel ekipleri ile gerçekleştirerek yangının izlerini tamamen yok etmektedir. Yangından etkilenen insanlar için sağlıklı ve hijyenik alanlar yaratan firmamız kaliteli hizmetlerini kaliteli ve etkili temizlik ürünleri ile desteklemektedir. Sizler de hemen firmamız ile iletişime geçerek yangın sonrası temizlik hizmeti ve çok daha fazlası hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz.

Marina Temizlik Hizmetleri Nasıl İşliyor?

Marina temizlik Antalya ilçelerine hizmet verirken siz değerli müşterilerimizin sağlığını da düşünmektedir. Ev temizliği hizmeti verirken kapılar, pencereler, yerler süpürge makinesiyle temizlendikten sonra yer siliciler ile paspas yapılır. Hijyenik olması açısından kimi zaman temizlik aletleri ve maddeleri kimi zaman kağıt havlu veya buharlı temizlik ultrasonik temizleme yöntemleri ile temizlenir.

Antalya temizlik şirketleri bünyesinde bulunan yıkama makinelerine ek olarak Marina Temizlik bünyesinde buharlı temizleme makineleri ve otomatik sanayi tipi temizleyiciler kullanılmaktadır. Antalya firmaları içerisinde bu pahalı makineler olmasa da bizler profesyonel temizlik hizmetleri verdiğimiz için bu işlemlere önem vermekteyiz.